Advance Options

Close

BROKERLAR


Mehmet Emre Meriç
Broker / Owner
İLETİŞİM
  • 0530 290 09 09
  • mehmet@remaxjoker.com
Taha Can Kurt
Broker / Owner
İLETİŞİM
  • 0530 265 67 67
  • taha@remax-joker-ist.com

OFİS İDARİ KADROSU

Elif Özdemir
Ofis Müdürü
Takip Et
  • 0532 258 13 35
  • elif@remaxjoker.com

DANIŞMANLAR

Arzu Leblebici
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 920 73 70
  • arzu@remaxjoker.com
Ayşegül Gültekin
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 618 36 70
  • aysegul@remaxjoker.com
Berk Tanel
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 463 02 61
  • berk@remax-joker-ist.com
Bulut Mert
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 655 78 24
  • bulut@remax-joker-ist.com
Cem Botasun
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 762 56 31
  • cbotasun@remaxjoker.com
Cengiz Bilgin
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 241 66 72
  • cengiz@remaxjoker.com
Ebru Yılmaz
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 492 62 12
  • ebru@remaxjoker.com
Eralp Aran
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0543 255 72 98
  • eralp@remaxjoker.com
Erdem Atıl
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 211 07 83
  • erdem@remax-joker-ist.com
Erinç Nailer
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0541 743 79 16
  • erinc@remaxjoker.com
Erkan Manav
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0530 121 83 99
  • erkanmanav@remaxjoker.com
Evrim Büyükaslan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 224 77 20
  • evrim@remaxjoker.com
Fatma Dülger
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 026 31 06
  • fatma@remaxjoker.com
Gülay Özmen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 371 46 69
  • gulay@remaxjoker.com
Hasan Günşan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 332 76 12
  • hasang@remaxjoker.com
Hasan Koç
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0531 793 32 34
  • hasan@remaxjoker.com
İrem Atlı Tuncalı
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 361 08 60
  • irem@remaxjoker.com
Kamer Demirci
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 686 64 64
  • kamer@remaxjoker.com
Melih Hilmioğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 264 40 03
  • melih@remaxjoker.com
Nermin Durmuş Pişkin
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0530 875 68 15
  • nermin@remaxjoker.com
Orçun Akkay
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0530 387 10 10
  • orcun@remaxjoker.com
Özgür Aşut
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 253 47 54
  • ozgur@remaxjoker.com
Semin Ayral
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 413 43 36
  • seminayral@remaxjoker.com
Şendoğan Coşkun
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0544 654 02 62
  • sendogan@remaxjoker.com
Serkan Arısal
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0538 654 53 66
  • serkan@remaxjoker.com
Songül Kapukaya
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 230 73 67
  • songul@remax-joker-ist.com
Tunç Pakbeşe
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 568 54 02
  • tunc@remaxjoker.com
Ufuk Tan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 287 94 16
  • ufuktan@remaxjoker.com
Adil Tan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 251 66 31
  • adil@remaxjoker.com
Ahmet Beşli
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0530 749 13 88
  • ahmet.besli@remaxjoker.com
Ahmet Olukoğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 049 02 42
  • ahmet@remaxjoker.com
Ali Osman Özgen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 591 71 66
  • ali@remaxjoker.com
Alp Elçi
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0530 228 50 68
  • alp@remaxjoker.com
Can Öztürk
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 325 45 31
  • can@remaxjoker.com
Ege Dumanoğulları
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 225 00 44
  • ege@remaxjoker.com
Elham Fatouraei
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0531 770 04 24
  • elham@remaxjoker.com
Emre Bozkurt
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 350 51 24
  • emre@remax-joker-ist.com
Ergün Ertürk
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0507 991 62 83
  • ergun@remax-joker-ist.com
Fatma Şen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 012 90 88
  • fatmasen@remaxjoker.com
Filiz Oksay
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 038 22 49
  • filiz@remaxjoker.com
Füsun Erdinç
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 421 71 46
  • fusun@remaxjoker.com
Gülseren Kirnaz
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 405 30 95
  • gulseren@remaxjoker.com
Kaan Ulus
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0534 683 80 73
  • kaan@remaxjoker.com
Kerem Başkan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0530 235 98 97
  • kerem@remaxjoker.com
Mehmet Açan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 300 95 18
  • macan@remaxjoker.com
Mehmet İbrahimağaoğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0555 045 58 71
  • mehmet.agaoglu@remaxjoker.com
Menal Al Harari
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0530 112 96 31
  • menal@remaxjoker.com
Merve Yücel
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0538 276 61 24
  • merve@remaxjoker.com
Murat Mehdi
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0531 638 19 05
  • muratmehdi@remaxjoker.com
Nermin Yıldırım
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 274 84 09
  • nerminyildirim@remaxjoker.com
Neşe Kahya
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 675 54 95
  • nese@remaxjoker.com
Nevin Çamur Uzuner
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 633 25 04
  • nevin@remaxjoker.com
Nilüfer Yılmaz
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0536 956 66 76
  • nilufer@remaxjoker.com
Okay Demirbaş
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0533 141 80 40
  • okay@remaxjoker.com
Serkan Bilgen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 660 06 55
  • serkanb@remaxjoker.com
Sevgi Alatlı
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0543 384 25 72
  • sevgi@remaxjoker.com
Tülay Kahyaoğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 688 74 18
  • tulayk@remaxjoker.com
Yunus Emre Karaşan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  0532 331 85 36
  • emre.karasan@remaxjoker.com

OFİS EKİBİ

Beste Akpınar
İdari İşler Yöneticisi
Takip Et
  • beste@remaxjoker.com
Gökhan Çakmak
Yazılım & Teknoloji
Takip Et
  • 0542 716 76 87
  • gokhan@remaxjoker.com
Gül İlhan
Karşılama ve Servis Sorumlusu
Takip Et
Hilal Menteş
Ofis Asistanı
Takip Et
İrem Yağcı
Grafik Tasarım
Takip Et
Takip Et

Mail Grubumuza Katılabilirsiniz

Gayrimenkul ve sektörel haberlerden haberdar olabilirsiniz