Advance Options

Close

BROKERLAR


Mehmet Emre Meriç
Broker / Owner
İLETİŞİM
  • +90 530 290 09 09
  • mehmet@remaxjoker.com
Taha Can Kurt
Broker / Owner
İLETİŞİM
  • +90 530 265 67 67
  • taha@remax-joker-ist.com

OFİS İDARİ KADROSU

Elif Özdemir
Ofis Müdürü
Takip Et
  • +90 532 258 13 35
  • elif@remaxjoker.com

DANIŞMANLAR

Ayşegül Gültekin
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 618 36 70
  • aysegul@remaxjoker.com
Berk Tanel
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 463 02 61
  • berk@remax-joker-ist.com
Bulut Mert
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 655 78 24
  • bulut@remax-joker-ist.com
Cem Botasun
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 762 56 31
  • cbotasun@remaxjoker.com
Cengiz Bilgin
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 241 66 72
  • cengiz@remaxjoker.com
Ebru Yılmaz Pajik
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 492 62 12
  • ebru@remaxjoker.com
Elham Fatouraei
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 531 770 04 24
  • elham@remaxjoker.com
Eralp Aran
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 543 255 72 98
  • eralp@remaxjoker.com
Erdem Atıl
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 211 07 83
  • erdem@remax-joker-ist.com
Erinç Nailer
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 541 743 79 16
  • erinc@remaxjoker.com
Erkan Manav
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 530 121 83 99
  • erkanmanav@remaxjoker.com
Evrim Büyükaslan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 224 77 20
  • evrim@remaxjoker.com
Fatma Dülger
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 026 31 06
  • fatma@remaxjoker.com
Fatma Şen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 012 90 88
  • fatmasen@remaxjoker.com
Gülay Özmen Üstündağ
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 371 46 69
  • ulay@remaxjoker.com
Hasan Günşan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 332 76 12
  • hasang@remaxjoker.com
Hasan Koç
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 531 793 32 34
  • hasan@remaxjoker.com
İrem Atlı Tuncalı
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 361 08 60
  • irem@remaxjoker.com
Kamer Demirci
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 686 64 64
  • kamer@remaxjoker.com
Melih Hilmioğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 264 40 03
  • melih@remaxjoker.com
Menal Al Harari
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 530 112 96 31
  • menal@remaxjoker.com
Merve Yücel
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 538 276 61 24
  • merve@remaxjoker.com
Nermin Durmuş Pişkin
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 530 875 68 15
  • nermin@remaxjoker.com
Orçun Akkay
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 530 387 10 10
  • orcun@remaxjoker.com
Özgür Aşut
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 253 47 54
  • ozgur@remaxjoker.com
Semin Ayral
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 413 43 36
  • seminayral@remaxjoker.com
Serkan Arısal
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 538 654 53 66
  • serkan@remaxjoker.com
Şendoğan Coşkun
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 544 654 02 62
  • sendogan@remaxjoker.com
Ufuk Tan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 287 94 16
  • ufuktan@remaxjoker.com
Adil Tan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 251 66 31
  • adil@remaxjoker.com
Ahmet Olukoğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 049 02 42
  • ahmet@remaxjoker.com
Ali Osman Özgen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 591 71 66
  • ali@remaxjoker.com
Alp Elçi
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 530 228 50 68
  • alp@remaxjoker.com
Anıl Bilgen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 610 84 84
  • anil@remaxjoker.com
Arzu Leblebici
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 920 73 70
  • arzu@remaxjoker.com
Barış Dalgıç
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 537 609 10 08
  • baris@remaxjoker.com
Çiğdem Deniz
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 961 85 71
  • cigdem@remaxjoker.com
Ege Dumanoğulları
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 225 00 44
  • ege@remaxjoker.com
Emre Bozkurt
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 350 51 24
  • emre@remax-joker-ist.com
Ergün Ertürk
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 507 991 62 83
  • ergun@remax-joker-ist.com
Filiz Oksay
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 038 22 49
  • filiz@remaxjoker.com
Füsun Erdinç
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 421 71 46
  • fusun@remaxjoker.com
Gamze Çevirgen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 554 745 19 76
  • gamze@remaxjoker.com
Gülseren Kirnaz
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 405 30 95
  • gulseren@remaxjoker.com
Haşim Gümüş
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 531 322 69 98
  • hasim@remaxjoker.com
Kaan Ulus
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 534 683 80 73
  • kaan@remaxjoker.com
Kerem Başkan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 530 235 98 97
  • kerem@remaxjoker.com
Mehmet Açan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 300 95 18
  • macan@remaxjoker.com
Mehmet İbrahimağaoğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 555 045 58 71
  • mehmet.agaoglu@remaxjoker.com
Murat Mehdi
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 531 638 19 05
  • muratmehdi@remaxjoker.com
Nermin Yıldırım
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 274 84 09
  • nerminyildirim@remaxjoker.com
Neşe Kahya
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 675 54 95
  • nese@remaxjoker.com
Nevin Çamur Uzuner
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 633 25 04
  • nevin@remaxjoker.com
Nilüfer Yılmaz
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 536 956 66 76
  • nilufer@remaxjoker.com
Okay Demirbaş
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 141 80 40
  • okay@remaxjoker.com
Serkan Bilgen
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 660 06 55
  • serkanb@remaxjoker.com
Sevgi Alatlı
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 543 384 25 72
  • sevgi@remaxjoker.com
Songül Kapukaya
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 230 73 67
  • songul@remax-joker-ist.com
Tunç Pakbeşe
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 533 568 54 02
  • tunc@remaxjoker.com
Tülay Kahyaoğlu
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 688 74 18
  • tulayk@remaxjoker.com
Yunus Emre Karaşan
Gayrimenkul Danışmanı
İLETİŞİM
  •  +90 532 331 85 36
  • emre.karasan@remaxjoker.com

OFİS EKİBİ

Beste Akpınar
İdari İşler Yöneticisi
İLETİŞİM
  • +90 216 572 46 46
  • beste@remaxjoker.com
Gökhan Çakmak
Yazılım
İLETİŞİM
  • +90 542 716 76 87
  • gokhan@remaxjoker.com
Gülperi İlhan
Karşılama
İLETİŞİM
  • +90 216 572 46 46
  • info@remaxjoker.com
Hilal Menteş
Ofis Asistanı
İLETİŞİM
  • +90 216 572 46 46
  • info@remaxjoker.com
İrem Yağcı
Grafik Tasarım
İLETİŞİM
  • +90 216 572 46 46
  • info@remaxjoker.com
İLETİŞİM
  • +90 216 572 46 46
  • info@remaxjoker.com
Zeki Çolak
Ofis Asistanı
İLETİŞİM
  • +90 216 572 46 46
  • info@remaxjoker.com

Mail Grubumuza Katılabilirsiniz

Gayrimenkul ve sektörel haberlerden haberdar olabilirsiniz