DANIŞMANLAR

BROKERLAR


Mehmet Emre Meriç
Broker / Owner

0530 290 09 09
mehmet@remaxjoker.com
Taha Can Kurt
Broker / Owner

0530 265 67 67
taha@remax-joker-ist.com

GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI (Maximum Sistem)


Alper Sarısoy
Yıldızlar Kulübü

0532 645 62 79
alper@remaxjoker.com
Arzu Leblebici

0533 920 73 70
arzu@remaxjoker.com
Ayşegül Gültekin
Yıldızlar Kulübü

0532 618 36 70
aysegul@remaxjoker.com
Berk Tanel
%100 Kulübü

0532 463 02 61
berk@remaxjoker.com
Bulut Mert
%100 Kulübü

0533 655 78 24
bulut@remaxjoker.com
Cem Botasun
%100 Kulübü

0533 762 56 31
cbotasun@remaxjoker.com
Cengiz Bilgin
Yıldızlar Kulübü

0532 241 66 72
cengiz@remaxjoker.com
Ebru Yılmaz Pajik
%100 Kulübü

0532 492 62 12
ebru@remaxjoker.com
Eralp Aran
%100 Kulübü

0543 255 72 98
eralp@remaxjoker.com
Erdem Atıl
Yıldızlar Kulübü

0532 211 07 83
erdem@remaxjoker.com
Erinç Nailer

0541 743 79 16
erinc@remaxjoker.com
Evrim Büyükaslan

0532 224 77 20
evrim@remaxjoker.com
Fatma Dülger
Yıldızlar Kulübü

0533 026 31 06
fatma@remaxjoker.com
Hasan Günşan
%100 Kulübü

0533 332 76 12
hasang@remaxjoker.com
Hasan Koç
Yıldızlar Kulübü

0531 793 32 34
hasan@remaxjoker.com
İrem Atlı Tuncalı
%100 Kulübü

0532 361 08 60
irem@remaxjoker.com
Kamer Demirci
Yıldızlar Kulübü

0533 686 64 64
kamer@remaxjoker.com
Melih Hilmioğlu
Yıldızlar Kulübü

0533 264 40 03
melih@remaxjoker.com
Orçun Akkay
Excellence Kulübü

0530 387 10 10
orcun@remaxjoker.com
Özgür Aşut
Yıldızlar Kulübü

0532 253 47 54
ozgur@remaxjoker.com
Semin Ayral
Yıldızlar Kulübü

0533 413 43 36
seminayral@remaxjoker.com
Songül Kapukaya
Yıldızlar Kulübü

0532 230 73 67
songul@remax-joker-ist.com
Tunç Pakbeşe

0533 568 54 02
tunc@remaxjoker.com

GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI (RAPP Sistem)



Ahmet Beşli

0530 749 13 88
ahmet.besli@remaxjoker.com
Ahmet Olukoğlu
Yıldızlar Kulübü

0533 049 02 42
ahmet@remaxjoker.com
Alev Özgur

0505 037 09 09
alev@remaxjoker.com
Ali Osman Özgen

0533 591 71 66
ali@remaxjoker.com
Ali Banaei

0534 776 38 78
alibanaei@remaxjoker.com
Alp Elçi
Yıldızlar Kulübü

0530 228 50 68
alp@remaxjoker.com
Burçin Cuhacı

0553 604 34 44
burcin@remaxjoker.com
Can Öztürk
Yıldızlar Kulübü

0532 325 45 31
can@remaxjoker.com
Ege Dumanoğulları

0532 225 00 44
ege@remaxjoker.com
Elham Fatouraei

0531 770 04 24
elham@remaxjoker.com
Emre Bozkurt

0533 350 51 24
emre@remax-joker-ist.com
Ergün Ertürk

0533 952 93 23
ergun@remax-joker-ist.com
Erkan Gürel

0532 256 26 06
erkan@remaxjoker.com
Esra Bakioğlu

0533 402 11 72
esra@remaxjoker.com
Fatma Şen

0532 012 90 88
fatmasen@remaxjoker.com
Filiz Oksay

0533 038 22 49
filiz@remaxjoker.com
Gülseren Kirnaz

0532 405 30 95
gulseren@remaxjoker.com
Hıdır Pekgüzel

0535 844 63 19
hidirpekguzel@remax-joker-ist.com
Hülya Ezercan

0507 470 30 45
hulya@remaxjoker.com
İbrahim Demir

0532 063 58 16
ibrahim@remaxjoker.com
İlke Sanlı

0532 231 22 90
ilke@remaxjoker.com
Kaan Ulus
Yıldızlar Kulübü

0534 683 80 73
kaan@remaxjoker.com
Kemal Gürses

0533 747 22 63
kemalgurses@remaxjoker.com
Kerem Başkan
Yıldızlar Kulübü

0530 235 98 97
kerem@remaxjoker.com
Mehmet Açan
Yıldızlar Kulübü

0533 300 95 18
macan@remaxjoker.com
Mehmet İbrahimağaoğlu

0555 045 58 71
mehmet.agaoglu@remaxjoker.com
Menal Al Harari

0530 112 96 31
menal@remaxjoker.com
Menderes Başkan

0530 840 39 87
menderes@remaxjoker.com
Mert Çolak

0532 709 60 16
mert@remaxjoker.com
Nalan Elkansu

0505 541 44 04
nalan@remaxjoker.com
Nermin Durmuş Pişkin

0530 875 68 15
nermin@remaxjoker.com
Neşe Kahya

0532 675 54 95
nese@remaxjoker.com
Nevin Çamur Uzuner

0533 633 25 04
nevin@remaxjoker.com
Nilüfer Yılmaz

0536 956 66 76
nilufer@remaxjoker.com
Okay Demirbaş

0533 141 80 40
okay@remaxjoker.com
Pelin İpekören

0546 671 58 85
pelin@remaxjoker.com
Selahattin Şahin

0532 332 26 70
selahattin@remaxjoker.com
Serkan Arısal

0538 654 53 66
serkan@remaxjoker.com
Serkan Bilgen

0532 660 06 55
serkanb@remaxjoker.com
Tülay Kahyaoğlu

0532 688 74 18
tulayk@remaxjoker.com
Yunus Emre Karaşan

0532 331 85 36
emre.karasan@remaxjoker.com

OFİS EKİBİ


Gökhan Çakmak
Teknoloji
İrem Yağcı
Dijital Pazarlama
Beste Akpınar
İdari İşler Yöneticisi
Gülperi İlhan
Karşılama ve Servis Sorumlusu
Nuran Balci Aktemur
Muhasebe ve Finans
Ufuk Damar
Ofis Asistanı